Kontakta oss

Här hittar du alla uppgifter du behöver för att kontakta oss. Du kan också kontakta en specifik person om du klickar på respektive persons e-postadress i listan nedan.

Besöks- och postadress
Hammarö Tryckeri AB
Fallvindsgatan 4
652 21 Karlstad

Telefon & fax
Tel: +46 (0)54 850 888
Fax: +46 (0)54 850 887

Offerförfrågan
Vill du göra en offertförfrågan skicka mail till leif@hammarotryckeri.se

Kontaktpersoner

Leif Ahlzén
Säljare/Produktionsansvarig
leif@hammarotryckeri.se054-850 889
Anders Ahlzén
Prepressansvarig
anders@hammarotryckeri.se054-850 879
Marita Hagberg
Adminstration/Bokbinderi
marita@hammarotryckeri.se054-850 222
Trine B Knutsen
Prepress
trine@hammarotryckeri.se054-850 899
Simon Tulett
Tryckeri
simon@hammarotryckeri.se054-850 224
Mats Enlundmats@hammarotryckeri.se054-850 882
0706-57 55 44